• Meble ┼üazienkowe

    Meble Łazienkowe

Meble Na Wymiar

Meble Łazienkowe

┼üazienka jest jednym z najwa┼╝niejszych miejsc w mieszkaniu, musi wprawia─ç w dobry nastr├│j i sprzyja─ç relaksowi. Powinna s┼éu┼╝y─ç nie tylko do przeprowadzania higienicznych i zwi─ůzanych z piel─Ögnacj─ů cia┼éa zabieg├│w, ale tak┼╝e ma by─ç schronieniem przed problemami dnia codziennego.

Oferujemy meble ┼éazienkowe wykonane z wysokiej jako┼Ťci front├│w lakierowanych MDF w wyko┼äczeniach od matu do wysokiego po┼éysku, jak i meble ┼éazienkowe z litego drewna, lub meble z frontami MDF z wysokiej jako┼Ťci naturalnym fornirem lakierowanym w macie lub po┼éysku. Meble ┼éazienkowe produkowane w naszej firmie ciesz─ů si─Ö wysok─ů funkcjonalno┼Ťci─ů i du┼╝ym uznaniem szerokiej gamy zadowolonych klient├│w.

Nasza praca rozpoczyna się od stworzenia wizji wnętrza a kończy montażem. Codziennie można umówić się na spotkanie z projektantem, który podczas rozmowy i pomiaru przygotuje aranżację wnętrza, zaprojektuje wymarzone przez was meble, doradzi w zakresie doboru okuć, dodatków i akcesoriów!

W zale┼╝no┼Ťci od wielko┼Ťci zam├│wienia oraz rodzaju wybranego materia┼éu u┼╝ytego do realizacji zam├│wienia, termin wykonania wraz z monta┼╝em trwa od 1 do 6 tygodni.

´╗┐